Yılların Getirdiği Tecrübe


2006 yılında yüksek kalitede, sağlıklı ve hijyenik çiğköfte üretimine başlayan Adıyamanlı Çiğköfteci Abuzeroğulları, müşterilerinin güvenilir çiğköfte tüketme beklentileri karşılamayı birinci önceliği haline getirmiştir. Çiğköfte üretiminde kullandığı malzemelerin her birini özenle seçerek üretime devam etmektedir.

İlk dükkanını İstanbul'da, el ile yoğrulan çiğköftesini satmak amacıyla açan Adıyamanlı Çiğköfteci Abuzeroğulları, bünyesine katılan yeni bayileri ile birlikte makineli üretime geçmiş ve müşterilerinin severek yediği çiğköftesini Türkiye'nin dört bir yanında ulaştırmaya başlamıştır.

Misyonumuz


Adıyamanlı Çiğköfteci Abuzeroğulları olarak sevilerek tüketilen çiğköfteyi, gıda güvenliği standartlarına uygun bir şekilde üreterek Türkiye'nin farklı yerlerindeki müşterilerine ulaştırmaktır.

Vizyonumuz


Müşterilerinin memnuniyetlerini öncelikli hedefi olarak belirlemiş olan Adıyamanlı Çiğköfteci Abuzeroğulları, şube ağını geliştirerek hem insanımıza kendi işlerinin sahibi olma fırsatını vermeyi hem de geleneksel çiğköfte lezzetini geniş kitlerlere eriştirmeyi vizyon olarak belirlemiştir.

Hakkımızda
BİZİ ARAYIN 0533 449 1802

Günlük Taze Üretim

Çiğköftemizi günlük üretip bayilerimize iletiyoruz.

Tarifsiz Lezzet

Çiğköftemizi tatmak için sizleri de dükkanlarımıza bekliyoruz.

Tüketici Memnuniyeti

Üretim yaparken birinci önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir.