Bayilik Şartları


Adıyamanlı Çiğköfteci Abuzeroğulları'nın özenle ürettiği çiğköftesini, müşterilerinize eriştirmek ve kendi işinizin sahibi olmak için dükkan açmak isterseniz aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir:
1- Tuttuğunuz dükkanın dekorasyonunu Adıyamanlı Çiğköfteci Abuzeroğulları'nın kurumsal kimliğine uygun olarak yaptırmak.
2- Adıyamanlı Çiğköfteci Abuzeroğulları'nın franchise sözleşmesini imzalamak.

Dükkanınızın dekorasyonunu yaptırırken dikkat etmeniz gereken kurallar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Dekorasyon için oluşacak giderler size aittir.
Talep etmeniz halinde, Adıyamanlı Çiğköfteci Abuzeroğulları bünyesinde yer alan eğitmenlerden işletme personeliniz için gerekli eğitimleri alabilirsiniz.
Açılış için size ücretsiz temin ettiğimiz ürünler ile birlikte dükkanınızı açabilirsiniz. Dükkanınızı açtıktan sonra günlük olarak barkodlu ve vakumlu güvenliğiyle size ileteceğimiz çiğköftemizden sipariş vererek satış yapmaya başlayabilirsiniz.
Ulusal ve yerel basında yapacağımız reklamlarda ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı talep edilmeyecektir.

Başvuru Formu


Başarılı! Başvurunuz iletildi. En kısa sürede size dönüş yapacağız.
Hata! Başvurunuz iletilemedi. Daha sonra tekrar deneyiniz.

KENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Çiğköftemizin eşsiz lezzetini müşterilerinize sunmak için bayimiz olun

Formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

BİZİ ARAYIN 0533 449 1802
BAYİLİK BAŞVURUSU